Założenia ogólne

Celem realizacji dla Kancelarii BBS było stworzenie filmów wizytówek, dla każdego z członków zespołu i użycie ich na stronie internetowej, w sekcji zespół. Miało to stanowić jako dodatkowy, mocny punkt przy wyborze tej konkretnej kancelarii oraz właściwego radcy prawnego, czy adwokata. W praktyce osoba przeglądająca taką stronę będzie mogła poznać prawnika dużo lepiej niż na podstawie samego tekstu, tak naprawdę przed jej faktycznym poznaniem.

Dodatkowo jak w wielu artykułach wspominamy, umiejscowanie filmów na stronie internetowej, to sposób na poprawienie pozycjonowania samej strony w wyszukiwarce i utrzymanie użytkowników na samej stronie dłużej.

Chcesz stworzyć coś podobnego?

Na zdjęciu: sposób umiejscowienia video na podstronie dotyczącej członka zespołu

Realizacja

Filmy zrealizowaliśmy w siedzibie kancelarii BBS, której dziękujemy za gościnne przyjęcie i pomoc w realizacji. Marka firmy jest oparta o motyw rejsu, żagłówek i morskich wypraw, więc skorzystaliśmy z ciekawej tapety, która była w jednym z pomieszczeń oraz zdecydowaliśmy się na połączenie tego z niebieską sofą, która miała dopełniać paletę barw. Dzięki temu uzyskaliśmy efekty stylistczny tożsamy z samą marką BBS. Postawiliśmy na realizację 2-kamerową, aby mieć opcję do swobodnego montażu i budowy dynamiki.

W postprodukcji zdecydowaliśmy się na jednolity utwór muzyczny dla każdego z filmów wizytówek, dzięki czemu wszystko było spójne i płynne w odbiorze. Staraliśmy się, żeby żaden film nie trwał dłużej niż 2 minuty. Do każdego z odcinków dodawaliśmy humorystyczny akcent oraz pytania niezwiązane z branża prawniczą. Wszystko po to, żeby potencjalny klient mógł jak najlepiej poznać osobę prawnika.

3 miejsce w 20. Rankingu Kancelarii Prawniczych, w kategorii: NAJLEPSZE STRONY INTERNETOWE – do której dołożyliśmy cegiełkę

Wszystkie filmy-wizytówki zrealizowaliśmy w czasie 3 dni zdjęciowych, a następnie proces postprodukcji zajął nam około 1 miesiąca pracy, dla ponad 12 filmów.

Efekt pracy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.

Stwórz swój pierwszy film

Chcesz zacząć działania z video marketingiem?

Wypełnij krótki formularz i opisz swój projekt, a otrzymasz od nas na maila zaproszenie do rozmowy o video, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy jakie video naszym zdaniem sprawdzi się w Twojej firmie.