Film eventowy

Stwórz z nami Film eventowy i uwiecznij najpiękniejsze chwile z organizowanych przez Ciebie wydarzeń.

Jak stworzymy Twój film z wydarzenia?

Aby zrealizować film eventowy, będziemy cały czas obecni na wydarzeniu, dzięki czemu oddamy jego klimat oraz uchwycimy każdy mocny punkt programu.

Filmy realizujemy na terenie całej Polski, a nagrania będą wykonane z różnych perspektyw, żebyś potem mógł zdecydować, które momenty i wydarzenia mają się znaleźć w ostatecznej wersji gotowego materiału.

Do Ciebie również będzie należeć decyzja, czy film eventowy będzie bogacony o nagranie głosu lektora lub też animacje.

event, festiwal, koncert,

Chcesz stworzyć z nami Film eventowy?

Wypełnij krótki formularz i opisz swój projekt, a otrzymasz od nas na maila zaproszenie do bezpłatnej konsultacji, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy, jakie wideo naszym zdaniem sprawdzi się w Twojej firmie.

film eventowy

Zachęci nowe osoby do udziału w kolejnych edycjach

Filmy są nie tylko wspomnieniem z targów lub imprezy, które zostało opublikowane w internecie, ale również są formą reklamy. Wysokiej klasy reportaż z wydarzenia może służyć jako materiał promocyjny dla kolejnych wydarzeń organizowanych przez firmę lub być wykorzystany przed dział HR do podkreślenia atrakcyjności firmy dla potencjalnych pracowników.

Uchwyć najważniejsze momenty

Wydarzenia wzbogacone o atrakcyjną oprawę kulturalną będą żyły we wspomnieniach uczestników i pracowników firmy przez długie lata. Wywiady, muzyka oraz ujęcia z imprezy mogą zostać uchwycone za pomocą filmu i zapewnić długowieczność eventu na ekranie.

wydarzenie event
konferencja event wydarzenie

buduj skuteczny marketing

Film z wydarzenia musi być zaprojektowany tak, aby wzbudzał nostalgię w ludziach, którzy byli obecni. Ma wzbudzać też efekt FOMO w ludziach, których na nim nie było. Wykorzystuj filmy na social mediach do budowania zaangażowania społeczności, ale też jako reklamy płatne do poszerzania sieci potencjalnych klientów.

Ty zajmij się organizacją wydarzenia, a Realizację filmu i montaż zostaw nam 😀

Nasze realizacje

Czyli dom produkcyjny w akcji

Jak przebiega proces współpracy Jak przebiega

Jak przebiega proces współpracy

Dołączyli do klanu

Stwórz z nami Film Eventowy

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.