Film „O nas”

Podziel się historią Twojej marki i przyciągnij do niej klientów

Opowiedz swoją historię

Dzięki, filmowi „O nas” będziesz miał możliwość przekazania wartości i celów, które przyświecają marce od chwili jej powstania. Film przedstawi wszystko, co czyni Waszą firmę wyjątkową oraz wyróżnia ją na tle innych. Dodając do filmu głos lektora, napisy i komentarze stworzysz narrację, która zapisze się w podświadomości potencjalnego klienta.

Buduj świadomość marki

Jednym z głównych celów, filmów jest zbudowanie świadomości marki oraz pokazanie kto i co stoi za jej działalnością. Oglądanie biznesu od tej strony, podoba się odbiorcom, dzięki czemu pomaga w zbudowaniu lojalności oraz więzi z klientami. Film tego typu jest sposobem na trwałe zapisanie się w pamięci odbiorcy.

Zaprezentuj swoich pracowników

Filmy „O nas”, często mają formę dokumentów. Poproś swoich pracowników o komentarze oraz udzielenie wywiadów, które podkreślą, dzięki czemu produkty przez Was tworzone są unikatowe i warte polecenia. Tworząc taki film promocyjny, przedstawisz osoby, które tworzą markę oraz przyświecające Wam ideały.

Buduj relacje

Firmy zazwyczaj umieszczają film „O nas” w sekcji na stronie, która opowiada o historii marki oraz przyświecającej jej ideom. Film tego typu sprawdzi się również, jako post na mediach społecznościowych lub treść maila dla subskrybentów newslettera. Dzięki tej formie promocji zbudujesz emocjonalną więź z potencjalnym odbiorcą, a film być może stanie się zachętą do zakupu usług lub produktów.

Stwórz z nami film „O Nas”

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.