Film promocyjny

Zdobądź nowych klientów, wykorzystując najskuteczniejszą formę reklamy – video marketing

Zwiększ sprzedaż

Współczesne trendy biznesowe wskazują na to, że filmy reklamowe przyciągają więcej potencjalnych klientów, niż inne formy prezentacji produktów i usług. Dobry film promocyjny zbuduje pozytywny wizerunek marki w podświadomości klientów oraz, tym samym, przełoży się na zakup promowanego produktu. Produkcja filmów promocyjnych jest skutecznym sposobem, aby wypromować dany produkt i zapewnić szeroki zasięg Twoim treściom.

Chcemy, żeby nasi klienci za pośrednictwem filmów promocyjnych budowali skuteczny marketing, dlatego oferujemy krótkie terminy realizacji, dzięki którym publikacja produkcji będzie możliwa w niewielkim odstępie czasu od podpisania umowy.

Powiększ grupę odbiorców

Portale społecznościowe od jakiegoś czasu wyróżniają materiały wideo, jako te, które częściej trafiają do potencjalnych odbiorców. Film promujący Twój produkt pozwoli Ci zwiększyć rozpoznawalność marki w internecie oraz zbudować grupę obserwatorów na portalach takich jak Youtube, Instagram, Facebook, TikTok.

Zwiększ rozpoznawalność swojej marki

Filmy promocyjne mogą być wykorzystane nie tylko do kampanii reklamowych w internecie, ale również mogą być wyświetlane podczas targów lub konferencji biznesowych i przekazane do emisji w telewizji. Dobrze zrealizowany i wykorzystany film promocyjny może się przyczynić do kilkukrotnego wzrostu rozpoznawalności marki.

Twórz różne rodzaje video

Według magazynu Forbes, 90% konsumentów mówi, że film produktowy pomaga im w podjęciu decyzji zakupowej. Wykorzystaj to!

Filmy instruktażowe, filmy korporacyjne, film szkoleniowy lub film z organizowanego przez firmę wydarzenia to tylko z niektórych rodzajów produkcji, którymi mogą być filmy promocyjne. Realizacja filmu promocyjnego pomoże zwrócić uwagę na profesjonalizm firmy oraz zaprezentować oferowane usługi według oczekiwań klienta.

Wyróżnij się na tle konkurencji

W obecnych czasach reklamodawca ma tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Krótkie formy, takie jak film reklamowy, sprawiają, że reklama spełnia swoją funkcję, angażuje widza, w przystępny sposób opowiada historię i jest w dużej mierze odpowiedzialna za sukces biznesu.

Film znacząco wpływa na zapisanie się promowanej usługi w podświadomości klienta. Dobrze zrealizowane zdjęcia, ciekawy scenariusz i starannie dobrana muzyka to sposób skuteczny marketing na różnych płaszczyznach. Zarówno film instruktażowy, jak i filmy korporacyjne będą sposobem na pokazanie, że Twój biznes wyróżnia się na tle innych.

Nasze realizacje

Czyli dom produkcyjny w akcji

Jak przebiega proces współpracy Jak przebiega

Jak przebiega proces współpracy

Dołączyli do klanu

Stwórz z nami film promocyjny

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.