Film wizerunkowy

Opowiedz o swojej firmie w profesjonalny sposób, tworząc film wizerunkowy

Stwórz pozytywny obraz marki

Film wizerunkowy to audiowizualna wizytówka firmy. Wykorzystując profesjonalny film wizerunkowy, zbudujesz świadomości marki, a dzięki oryginalnej formie przekazu, zwrócisz uwagę partnerów biznesowych, zyskasz w oczach klientów oraz wyróżnisz się na tle konkurencji.

Przyciągnij nowych pracowników

Filmy wizerunkowe są często wykorzystywane przez działy HR w celach employer-brandingowych. Takie filmy korporacyjne często zawierają historie oraz wypowiedzi osób zatrudnionych w firmie, przez co wzbudzają zainteresowanie wśród potencjalnych pracowników.

Stwórz identyfikację wizualną

W dzisiejszych czasach istotną rolę w marketingu firmy gra identyfikacja wizualna. Tworząc film wizerunkowy, przekażesz odbiorcom najważniejsze informacje o marce, zwracając przy tym uwagę na realne atuty Twoich usług. Wzbogacają materiał wideo o muzykę, głos lektora oraz estetyczne kadry wzmocnisz przekaz filmu, stworzysz w podświadomości klientów pozytywne skojarzenia z marką i na pewno będziesz zadowolony z efektu.

Dotrzyj do nowych odbiorców

Odbiorcy w internecie częściej, niż w inne w formy reklamy, klikają w materiały wideo. Umieszczając film wizerunkowy na social mediach, masz większą szansę na to, że nagranie trafi do dużej liczby potencjalnych klientów i pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojego biznesu.

Stwórz z nami film wizerunkowy

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

Czy wiesz, że

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.