Film wizerunkowy

Opowiedz o swojej firmie w profesjonalny sposób, tworząc film wizerunkowy

Czym w zasadzie jest film wizerunkowy?

W pierwszej kolejności warto skupić się na zdefiniowaniu tego pojęcia. Ujmując to jak najbardziej obrazowo, film wizerunkowy to materiał wideo o charakterze promocyjnym lub edukacyjnym. Krótkie filmy cieszą się obecnie ogromną popularnością wśród internautów.

Dzięki takiej formie prezentacji swojej firmy czy oferty zyskujesz możliwość przedstawienia kluczowych przewag konkurencyjnych w skondensowanej i przystępnej dla oka formie. Przed przystąpieniem do realizacji takiego materiału należałoby zastanowić się nad tym, jakie cele powinien on spełniać. Promocja, pokazanie ludzkiej twarzy przedsiębiorstwa, czy może film z przeznaczeniem na social media? Zastanowienie się nad tym i zdefiniowanie celów pomoże wypracować pożądane rezultaty.

Co powinno cechować filmy wizerunkowe?

Jednym z kluczowych aspektów jest zapewnienie wysokiej jakości. Współcześni internauci są przyzwyczajeni do oglądania dopracowanych kadrów i świetnej jakości nawet w przypadku nagrań w social mediach, nawet jeśli zostały nakręcone smartfonem. Trudno zatem oczekiwać, aby filmy wizerunkowe odbiegały od tej reguły. Kolejną cechą takiego materiału wideo jest to, aby miał ciekawy przekaz i intrygował odbiorcę. Można to osiągnąć zarówno dzięki kreatywnemu montażowi, jak i wykorzystaniu storytellingu. Ludzie lubią słuchać historii, dlatego wykorzystaj tę wiedzę przy opracowywaniu scenariusza do takiego filmu.

Inwestycja w wizerunkowe filmy to szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji

Bez względu na to, jak długo działasz już na rynku, takie wizerunkowe filmy mogą w znacznym stopniu ułatwić Ci kreowanie pożądanych skojarzeń wśród Twoich odbiorców. To świetna szansa na budowanie lojalności i zaangażowania. Taki materiał wideo pomoże też wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów, którzy dopiero rozważają skorzystanie z Twoich usług. Przygotowanie filmu może być jednorazowym przedsięwzięciem. Z kolei czerpanie korzyści z takiego kroku będzie odbywało się przez kolejne lata!

Dlaczego warto zlecić wizerunkowy film u WebNinjas?

Oczekujesz fachowego wsparcia i opieki na każdym etapie tego projektu? Zależy Ci na tym, aby taki materiał był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, był ciekawie zmontowany i zachęcał do obejrzenia do końca? Potrzebujesz wskazówek na etapie przygotowywania scenariusza? Cenisz sobie płynną komunikację i rzetelne podejście do projektu? Jeśli tak, koniecznie umów się na niezobowiązującą konsultację! Pomożemy Ci zrealizować Twój wymarzony wizerunkowy film! Nasz zespół tworzy grono pasjonatów, zatem możesz oczekiwać świetnych efektów!

Nasze realizacje

Czyli dom produkcyjny w akcji

Jak przebiega proces współpracy Jak przebiega

Jak przebiega proces współpracy

Dołączyli do klanu

Stwórz z nami swój film

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.