Produkcja Reklam Wideo

Wykorzystaj video marketing i przyciągnij klientów, dzięki reklamom, które zwiększają konwersję, trafiając do użytkowników na całym świecie.

Zwiększ sprzedaż za pomocą reklam wideo

Reklama video jest filmem reklamowym, przeznaczonym do promocji marki na różnorodnych kanałach w internecie. Materiał wideo zazwyczaj jest ukierunkowany na jeden konkretny cel, taki jak np. zwiększenie świadomości marki, poprawa widoczności firmy w Google lub zwiększenie konwersji. 

Wykorzystaj reklamy in stream w tworzeniu kampanii reklamowych w Google ads, YouTube czy na Facebooku. Twórz treści wideo na portalach społecznościowych takich jak np. Facebook lub Instagram, ale też do promocji kanałów podcastowych, czy YouTube. Wszyscy reklamodawcy wiedzą, że reklamy wideo są jednym z najlepszych sposobów na promocję strony firmowej, poprawę SEO oraz promocję produktów w sieci.

reklamy, youtube, prawej stronie
reklamy, google, filmu, reklama

Wyróżnij swoją kampanię w filmach i reklamach wideo

Reklama wideo przyciąga uwagę klientów na wszystkich możliwych kanałach. Dzięki dynamice oraz nieoczywistej formie, reklamy wideo wyróżnią się na tle monotonnych zdjęć, oraz grafik wszechobecnych na mediach społecznościowych i w wynikach wyszukiwania Google, oraz innych przeglądarek.

Dostarczając odbiorcom rozrywki poprzez video marketing, zwiększasz swoje szanse na wyświetlenie całej reklamy, wejście z nią w interakcję i tym samym dotarcie do grupy docelowej usługi lub produktu.

Każdy użytkownik, wyświetlający reklamę może po jej obejrzeniu podświadomie pamiętać o Twojej stronie internetowej i w przyszłości zakupić produkt. Większość marek nie jest świadoma potencjału reklam wideo, dzięki czemu wyróżnisz się w oczach każdego użytkownika.

Opowiedz w filmach swoją historię

Reklamy wideo mogą być produkcjami lifestylowymi. Dzięki temu odpowiadają wyobrażeniom większości odbiorców o reklamie. Wykorzystując filmy, możesz stworzyć narrację wokół swoich produktów i usług, którą odbiorcy będą kojarzyli z estetycznymi obrazami, dźwiękami oraz bohaterami scenariusza. Oprócz tego w prosty i mało inwazyjny sposób przekażesz dodatkowe informacje, które mogę być niezbędne dla użytkowników Twojej usługi lub produktu.

film historia
reklama

Zwiększ Swoją Ekspozycję

Materiały wideo mogą być publikowane w aplikacjach mobilnych, na witrynach internetowych, portalach streamingowych takich jak np. YouTube, oraz wszystkich innych platformach dostępnych dla użytkowników Internetu i obsługujących ten typ reklam. Video marketing jest jedną z najbardziej skutecznych form reklamy, dzięki której w pełni skorzystasz z obecności w sieci reklamowej Google i na stronie głównej YouTube.

Każde wyświetlenie reklamy wideo będzie skutkowało zwiększoną ekspozycją w witrynach internetowych i aplikacjach mobilnych, dotarciem do nowych odbiorców, lepszą skutecznością całej kampanii oraz wzmożoną rozpoznawalnością Twoich produktów i usług w sieci. Co więcej, dzięki wyświetlaniu reklam przez dużą liczbę użytkowników zdobędziesz więcej obserwatorów na kanałach społecznościowych takich jak Instagram lub YouTube.

Zrealizuj cele i stwórz kampanię wideo

Internauci częściej, niż inne treści wyświetlają reklamy wideo. Wyszukując filmy o określonej tematyce na YouTube, często wyświetlają treści reklamowe. Dodatkowym atutem reklamy wideo jest fakt, że można ją wyświetlać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i w tradycyjnych przeglądarkach.

Z tych powodów użytkownik, który znajdzie się na stronie odtwarzania filmu, będzie częścią grupy docelowej i w trakcie oglądania może zdecydować się na zakup promowanego produktu. Każdy z reklamodawców chce, żeby jego reklama na YouTube, w Google Ads lub innym portalu, pomogła mu w osiągnięciu wcześniej wyznaczonych w kampanii celów. Możesz do tego wykorzystać zarówno reklamy out stream, jak i reklamy in stream, po kliknięciu, w które internauci będą mieli szansę, żeby poznać Twój produkt lub usługę.

droga, reklama, film z drona
torba filmowa

Wybierz swój format

Zależnie do tego, jakie cele ustaliłeś podczas planowania kampanii, możesz zdecydować się na stworzenie reklamy in stream lub reklamy out stream. Ta pierwsza ma formę filmu dostępnego np. na YouTube lub innym portalu społecznościowym. Aby obejrzeć reklamy out stream, użytkownik musi przewinąć tekst na stronie bloga lub artykułu do miejsca, w którym znajduje się dany film.

Dla reklamodawców niezwykle ważne jest, aby dobrać do kampanii odpowiedni rodzaj reklam wideo. Zarówno reklamy in stream, jak i out stream wpłyną pozytywnie na zwiększanie konwersji, ekspozycję Twojej marki w Google, YouTube oraz na skuteczność kampanii AdWords.

Stwórz z nami reklamę video

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.