Video Reklama

Reklama video jest filmem reklamowym, przeznaczonym do promocji marki na różnorodnych kanałach w internecie.

Reklama video – atrakcyjny materiał promocyjny Twojej marki

Obecnie żyjemy w bardzo szybkim tempie, co więcej w taki sam sposób konsumujemy wszystkie treści w internecie. Czasem trzeba naprawdę sporo się natrudzić, żeby zaciekawić użytkowników swoim produktem. Mamy na to sposób! Reklama video to idealne rozwiązanie do promocji Twojej marki. Wyróżni się wśród statecznych treści i grafik, które użytkownicy tylko przesuwają dalej i nie zatrzymują się przy nich zbyt długo. Taki format pozwoli Ci przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zainteresować ich swoją ofertą. Co więcej, możesz ją wykorzystać praktycznie we wszystkich kanałach komunikacji w internecie i social mediach. Sprawdzi się zarówno jako materiał promocyjny na stronach internetowych, blogach, w artykułach, jak i w Google Ada, YouTube, Facebooku czy Instagramie. Sam widzisz, że możliwości jest naprawdę wiele, wystarczy je tylko wykorzystać, aby osiągnąć sukces. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

reklamy, youtube, prawej stronie
reklamy, google, filmu, reklama

Video reklama – zwiększy sprzedaż Twoich produktów

Dlaczego warto zainwestować w video reklamę? Ponieważ to po prostu Ci się opłaci. Marketing wideo, podobnie jak każdy inny format, jest w stanie zrealizować cele, na których najczęściej zależy markom. Korzystając z takiej reklamy, zwiększysz świadomość marki i zadbasz o wzrost sprzedaży swoich produktów czy odwiedzin Twojej strony internetowej. Dynamiczna i ciekawa kreacja szybko zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom i w razie potrzeby wrócą do Ciebie, by zakupić produkt.

Video reklamy – idealnie dopasowane do Twoich odbiorców

Video reklamy dają zdecydowanie więcej przestrzeni na kreatywności i stworzenie ciekawych koncepcji. Stworzymy materiał, który będzie idealnie dopasowany do Twojej grupy docelowej. Przykładowo, jeśli Twoi odbiorcy to młodzi ludzie, video reklama powinna być wykonana zgodnie z najnowszymi trendami i wyróżniać się czymś nietuzinkowym. Odpowiednio przygotowana video reklama będzie skutecznym komunikatem, który zachęci do skorzystania z Twojej oferty.

film historia
reklama

Reklamy video – pozwolą przekazać Ci więcej informacji o ofercie

Materiały wideo stanowią niezwykle wszechstronne narzędzie reklamy, pozwalając na publikację zarówno w aplikacjach mobilnych, na witrynach internetowych, jak i na portalach streamingowych, takich jak popularny serwis YouTube. Dzięki tej różnorodności platform, video marketing oferuje ogromne możliwości docierania do szerokiego spektrum użytkowników Internetu, zwiększania zasięgu marki oraz skuteczności kampanii.

Warto podkreślić, że reklama wideo jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych dostępnych na rynku. Dlaczego? Ponieważ wciągający film czy animacja potrafią w krótkim czasie przekazać bogatą treść i przyciągnąć uwagę odbiorcy. Dzięki możliwości publikacji wideo na platformach Google oraz na stronie głównej YouTube, reklamodawcy mają niepowtarzalną okazję skorzystania z ogromnej bazy użytkowników, którzy codziennie odwiedzają te serwisy. Czytaj więcej

Zrealizuj cele i stwórz kampanię video

Internauci częściej, niż inne treści wyświetlają reklamy video. Wyszukując filmy o określonej tematyce na YouTube, często wyświetlają treści reklamowe. Dodatkowym atutem reklamy wideo jest fakt, że można ją wyświetlać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i w tradycyjnych przeglądarkach.

Z tych powodów użytkownik, który znajdzie się na stronie odtwarzania filmu, będzie częścią grupy docelowej i w trakcie oglądania może zdecydować się na zakup promowanego produktu. Każdy z reklamodawców chce, żeby jego reklama na YouTube, w Google Ads lub innym portalu, pomogła mu w osiągnięciu wcześniej wyznaczonych w kampanii celów. Możesz do tego wykorzystać zarówno reklamy out stream, jak i reklamy in stream, po kliknięciu, w które internauci będą mieli szansę, żeby poznać Twój produkt lub usługę.

droga, reklama, film z drona
torba filmowa

Wybierz swój format

Reklama in stream ma formę filmu dostępnego na różnych platformach, takich jak YouTube czy inne portale społecznościowe. To tradycyjny rodzaj reklamy wideo, który jest wyświetlany przed, w trakcie lub po odtwarzaniu treści głównych, takich jak filmy, vlogi czy inne wideo. Ta forma reklamy zazwyczaj jest krótka i trwa zaledwie kilka sekund lub minut. Reklama in stream jest wyświetlana użytkownikom, którzy aktywnie korzystają z serwisu i nie wymaga przewijania treści.

Z drugiej strony, reklama out stream różni się od reklamy in stream, ponieważ jest ona umieszczana na stronach blogów lub artykułów. Użytkownik musi przewinąć stronę, aby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dany film z reklamą. Jest to forma reklamy bardziej zintegrowana z treścią, ale wymaga większego zaangażowania użytkownika w celu obejrzenia reklamy. Czytaj więcej

Nasze realizacje

Czyli dom produkcyjny w akcji

Jak przebiega proces współpracy Jak przebiega

Jak przebiega proces współpracy

Dołączyli do klanu

Stwórz z nami reklamę video

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.