Video Explainer

Video Explainer to świetne narzędzie do pokazania korzyści Twojego produktu lub usługi. Animacje, czytelna narracja i krótkie filmy, świetnie przekażą historię Twojej marki.

Prosty sposób na zbudowanie świadomości marki i video marketing

Przygotowanie explainer video różni się od produkcji dłuższego filmu. Kilkuminutowa animacja skutecznie przyciągnie uwagę widza i jednocześnie przedstawi najważniejsze zalety produktu i usługi.

Niewątpliwym atutem video explainer’a jest krótki czas trwania filmu oraz prostota jego przekazu. Dłuższy film szybko nudzi odbiorcę, przez co jest mniej skuteczną formą reklamy.

Animacja z szybko zmieniającymi się scenami i ciekawym scenariuszem, zdecydowanie lepiej sprawdzają się w konwertowaniu użytkowników z serwisu YouTube lub Facebooka na stronę www.

Chcesz stworzyć z nami Video Explainer?

Wypełnij krótki formularz i opisz swój projekt, a otrzymasz od nas na maila zaproszenie do bezpłatnej konsultacji, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy, jakie wideo naszym zdaniem sprawdzi się w Twojej firmie.

Opowiedz swoją historię

Dobrym pomysłem jest, żeby wykorzystać explainer video, jako element brandingu. Każda animacja może być indywidualnie dostosowana do strategii marketingowej oraz księgi marki danej firmy. Poszczególne sceny mogę przedstawiać Twoje produkty lub usługi, a także dokładnie opisywać ich funkcjonowanie.

Video explainery możesz umieścić na stronie www firmy, mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram), wykorzystać jako element email marketingu lub do emisji w telewizji. Możliwości są nieskończone.

Dostosuj animacje do Twojego stylu

Scenariusz explainer video oraz styl animacji, możesz dostosować do wieku odbiorcy oraz tego, co dokładnie chcesz przekazać. W krótkim czasie możesz stworzyć instrukcje obsługi Twoich produktów, animację promującą Twoje firmę lub opowiedzieć związaną z biznesem historię. Wybierając tę formę reklamy, w prosty sposób stworzysz przyjemne dla widza oraz zrozumiałe treści, które będą zgodne z Twoją estetyką.

skracaj dystans z klientem

Stworzymy dla Ciebie scenariusz, który w krótkim czasie trwania filmu sprawi, że odbiorca poczuje się związany z Twoją marką i zainteresuje oferowanymi produktami. Chcemy, aby każda animacja przyciągnęła na Twoją stronę www, jak największą liczbę potencjalnych klientów, którzy zostaną z Twoją marką na dłużej.

Stwórz z nami Video Explainer

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.