Video poradniki

Video poradniki to filmy, które są źródłem kompleksowych informacji o twoim produkcie, dzięki nim klient nie będzie miał już obiekcji przed zakupem.

Odpowiedz na każde pytanie klienta

Często zdarza się, że klienci zwracają się do działu obsługi klienta z bardzo podobnymi do siebie pytaniami. Stwórz jeden video poradnik, w którym odpowiesz zbiorowo na wszystkie pojawiające problemy oraz wątpliwości. Dzięki temu zaoszczędzisz pracy swojemu zespołowi i pomożesz klientom w codziennych problemach.

Podczas procesu tworzenia filmu z zebranych danych, dowiesz się, które zagadnienia związane z Twoją firmą sprawiają najwięcej trudności i w zależności od tego, czego one dotyczą, będziesz mógł udoskonalić swój produkt lub usługę. Dobrze nakręcony video poradnik będzie idealnym zastępstwem dla instrukcji, które w dzisiejszych czasach swoją długością często przypominają książki.

video poradnik, pytania klienta FAQ video

Chcesz stworzyć z nami Video Poradnik?

Wypełnij krótki formularz i opisz swój projekt, a otrzymasz od nas na maila zaproszenie do bezpłatnej konsultacji, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy, jakie wideo naszym zdaniem sprawdzi się w Twojej firmie.

Promocje, video promocyjne, video poradnik

Opowiedz o promocjach i nowościach

Wykorzystując filmy tego typu, możesz przedstawić klientowi najnowszą ofertę oraz opowiedzieć o promocjach, dostępnych na Twojej stronie. Wstawiając tego treści na YouTube lub wysyłając newsletter, który je zawiera, możesz pozytywnie przyczynić się do sprzedaży. Regularne otrzymywanie przez klienta informacji o ofercie sprawi, że klient podświadomie wytworzy pozytywne opinie o Twoich produktach i wybierze je podczas zakupów.

Wysyłając regularne wiadomości email, które zawierają informację o zmianach oferty, automatycznie zapraszamy klienta do przejrzenia naszej oferty na stronie i zakupów.

Dostęp do niezbędnych informacji w każdej chwili

Umieszczając video poradnik w serwisie internetowym lub wysyłając go na adres e-mail klienta, upewniasz się, że klient bez większych starań, w każdej chwili będzie miał dostęp do filmu. Wystarczy dodać film na firmowy YouTube, wysłać z nim newsletter na adres email klienta lub dodać go na stronę, aby klient gdy zajdzie taka potrzeba mógł wejść w link z filmem i odnaleźć interesujące go informacje.

W zależności od tego, jakie informacje chcesz przekazać, stworzymy dla Ciebie scenariusz, który odpowiada Twoim oczekiwaniom. Proste rozwiązania sprawią, że każde trudne zagadnienie stanie się zrozumiałe, a klient uzyska wartościową wiedzę. Co więcej, jako autor wartościowego filmu sprawisz, że więcej osób odwiedzi Twoje kanały na mediach społecznościowych, a firma stanie się bardziej rozpoznawalna.

explainer, film

Stwórz z nami Video Poradnik

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.