Ebook: Produkcja Video w biznesie

Wszystko co musisz wiedzieć, żeby zacząć tworzyć video w firmie

Dlaczego warto przeczytać nasz
ebook dotyczący video?

Dla kogo jest ten ebook?

Przedsiębiorcy i właściciele małych firm

Ten ebook jest idealny dla przedsiębiorców i właścicieli małych firm, którzy chcą wykorzystać potencjał wideo w celu promocji swoich produktów lub usług. Dowiedzą się, jak tworzyć skuteczne filmy promocyjne i zwiększyć swoją widoczność w internecie.

Marketingowcy i specjaliści ds. mediów społecznościowych

Dla marketerów i specjalistów ds. mediów społecznościowych, ten ebook oferuje cenne wskazówki dotyczące strategii wideo marketingowych. Zrozumiesz, jak tworzyć przekonujące treści wideo, które angażują widzów i zwiększają zaangażowanie online.

Pracownicy działu HR

Dla pracowników działu HR, ten ebook może pomóc w zrozumieniu, jak wykorzystać wideo w procesie rekrutacji i szkoleń pracowników. Odkryjesz, jak tworzyć atrakcyjne materiały wideo rekrutacyjne i szkoleniowe.

Osoby zainteresowane produkcją wideo:

Jeśli jesteś osobą pasjonującą się produkcją wideo, ten ebook może być świetnym wprowadzeniem do podstawowych technik i narzędzi niezbędnych do tworzenia filmów. Poznasz podstawy scenariusza, montażu i produkcji wideo.

Agencje reklamowe i marketingowe

Agencje reklamowe i marketingowe mogą korzystać z ebooka, aby doskonalić swoje umiejętności w zakresie produkcji wideo dla klientów, tworzenia kampanii reklamowych i optymalizacji treści wideo pod kątem konwersji.

Dlaczego video?

ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ

Dobry video marketing zbuduje pozytywny wizerunek marki w podświadomości klientów oraz, tym samym, przełoży się na zakup promowanego produktu. Produkcja filmów jest skutecznym sposobem, aby wypromować dany produkt i zapewnić szeroki zasięg Twoim treściom.

WIĘKSZA ROZPOZNAWALNOŚĆ

Filmy mogą być wykorzystane nie tylko do kampanii reklamowych w internecie, ale również mogą być wyświetlane podczas targów lub konferencji biznesowych i przekazane do emisji w telewizji. Dobrze zrealizowany i wykorzystany film promocyjny może się przyczynić do kilkukrotnego wzrostu rozpoznawalności marki.

ZBUDUJ SPOŁECZNOŚĆ

Video spośród wszystkich form przekazu potrafi wzbudzić największe emocje. Możesz wykorzystać to, tworząc angażujące treści video, które zbudują swoją grupę odbiorców, a na koniec klientów i ambasadorów dla Twojego biznesu.

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.

Stwórz swój pierwszy film

Chcesz zacząć działania z video marketingiem?

Wypełnij krótki formularz i opisz swój projekt, a otrzymasz od nas na maila zaproszenie do rozmowy o video, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy jakie video naszym zdaniem sprawdzi się w Twojej firmie.