Film produktowy

Stwórz film produktowy, aby zadbać o wizerunek firmy i profesjonalnie zaprezentować swój produkt.

Film pokaże najważniejsze cechy Twojego produktu.

Film produktowy pozwala na zaprezentowanie klientowi Twoich usług oraz istotnych informacji o produkcie w bardzo atrakcyjny, oraz interesujący sposób. Dzięki tej formie, za pomocą nagrania lub animacji, jesteś w stanie przedstawić każdy detal produktu i opowiedzieć za pomocą obrazów, co wyróżnia Twój projekt.

produkt filmów produktowych produktu
laptop, work, coffee

Zwiększ sprzedaż za pomocą filmów produktowych.

Aż 55% konsumentów wykorzystuje film produktowy do podjęcia decyzji zakupowych. Dlatego filmy produktowe stają się obecnie standardem w branży e-commerce.

Filmy produktowe są najbardziej skutecznym sposobem na przekonanie klientów do zakupu produktów w internecie. Oglądając nagranie, klient utożsamia się z przedstawioną na ekranie sytuacją, dzięki czemu będzie chętny do wypróbowania reklamowanego produktu lub usługi. Do tego celu doskonale sprawdzi się film produktowy prezentujący ofertę sprzedażową firmy. Tego typu filmy skutecznie przekonują potencjalnych klientów, którzy chętniej pytają o szczegóły, oraz znacznie ułatwiają obsługę klienta, który po obejrzeniu filmu wie dokładnie jakie produkty go interesują.

Buduj więzi z klientami

Filmy produktowe zazwyczaj skupiają się na dokładnym ukazaniu produktu z jak najlepszej strony. Ujęcia przedstawiają zbliżenia na reklamowany przedmiot, a w tle słychać głos lektora opowiadający o produkcie oraz korzyściach z nim związanych. W przeciwieństwie do suchych zdjęć produktu czy tekstów opisujących produkt potencjalnemu klientowi film produktowy sprawi, że klient chętniej zakupi u Ciebie, zwyczajnie dlatego, że poznał Ciebie i Twoją firmę oglądając filmy produktowe, które tworzysz.

 biuro firma
jego atrakcyjność produktu klietna ofertę

Zachęcaj do zakupu

Według magazynu Forbes, 90% konsumentów mówi, że film produktowy pomaga im w podjęciu decyzji zakupowej. Wykorzystaj to!

Film produktowy, czy film prezentujący możesz umieścić na podstronie produktów w sklepie internetowym lub w aplikacji. Może być również wykorzystany jako animacja w płatnej reklamie w mediach społecznościowych. Przedstawienie oferty w formie wideo, na pewno wyróżni Ciebie i Twój produkt na tle konkurencji i przyciągnie potencjalnych klientów.

Jeden film, wiele zastosowań

FIlmy produktowe mogą służyć nie tylko do reklam w internecie, ale również do promocji usług i produktów w telewizji, w mailach sprzedażowych lub nawet na konferencjach, czy stoiskach targowych. Za pomocą jednego filmu, jesteś w stanie dotrzeć do klientów, korzystając z wielu różnych mediów. To właśnie jest siła video marketingu!

wizerunek firmy animacja klienci studio

Stwórz z nami film produktowy

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.