Filmy wertykalne

Dom Produkcyjny WebNinjas to miejsce, gdzie Twoje pomysły na filmy wertykalne przechodzą przez proces tworzenia na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji filmów wertykalnych, które są idealne do wykorzystania na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, TikTok czy Snapchat.

Filmy wertykalne idealne do promowania na social mediach

Obecnie filmy wertykalne cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ jest to najlepszy format do publikowania w social mediach. Wertykalne ujęcia realizowane za pomocą telefonu komórkowego pozwalają na szybkie zamieszczenie ich na odpowiednich profilach, a także na zachowanie przy tym odpowiedniej jakości. Skorzystanie ze wsparcia profesjonalistów, aby tworzyć jeszcze lepsze treści, w szybki sposób przekłada się na doskonałe wyniki. Rolki zamieszczane na Instagramie, bądź na TikToku przyciągają kolejnych odbiorców i pozwalają na wyrobienie własnej marki i rozpoznawalności.

Film wertykalny – jak prezentuje się cały proces

Proces poprzedzający stworzenie filmu wertykalnego również wymaga sporego nakładu pracy. Przede wszystkim w pierwszej kolejności skupiamy się na stworzeniu odpowiedniego planu i koncepcji, która przełoży się na jak najlepszy rezultat. Na tym etapie współpracujemy z tobą, aby poznać twoją historię, jak i przesłanie, jakie stoi za twoim produktem, bądź usługą. Zaplanowane opowiadanie musi być w pełni dopasowane do pozycji wertykalnej. Pomoże w tym zastanowienie się, co takiego powinno znaleźć się w centralnym kadrze, na czym należy skupić się w pierwszej kolejności, a także, z jakich elementów można spokojnie zrezygnować. Aby film wertykalny był jeszcze lepszy, podejmujemy się współpracy z tobą z zakresu scenariusza i reżyserii, zapewniając przy tym, że każdy kadr zostanie zrealizowany z idealną precyzją.

Produkcja filmów wertykalnych przez profesjonalistów

Produkcja filmów wertykalnych realizowana jest w tym przypadku przez profesjonalistów, którzy mają nie tylko wysokie poczucie estetyki, ale i doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wykorzystać potencjał danego produktu, czy usługi i przedstawić go w jak najlepszym świetle. Nasza ekipa korzysta z wysokiej jakości sprzętu, dzięki czemu możliwe jest zarejestrowanie każdego, nawet najmniejszego detalu. Taka współpraca przyniesie ci oczekiwane rezultaty.

Filmy wertykalne w postprodukcji

Bardzo ważnym elementem nagrań jest również późniejsza postprodukcja. Na tym etapie skupiamy się nad tym, aby wszystko było ze sobą idealnie spójne i odpowiadające oczekiwaniom klienta. Właściwy montaż, zadbanie o odpowiednią kolorystykę, dodanie efektów dźwiękowych, bądź specjalnych to takie absolutne podstawy, po które sięgamy przy realizacji każdego nagrania. Dzięki temu całość jest ze sobą spójna i robi wrażenie na każdym, kto otrzyma już gotową realizację.

Nasze realizacje

Czyli dom produkcyjny w akcji

Jak przebiega proces współpracy Jak przebiega

Jak przebiega proces współpracy

Dołączyli do klanu

Stwórz z nami swój film

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.