Webinary i transmisje live

Nagraj z nami webinar lub transmisje live i daj wartość swoim klientom.

Dzielenie się wiedzą zwiększa konwersje

Webinary i Transmisje live są jedną z najczęściej wybieranych form szkoleń w internecie.

Za pomocą transmisji na żywo możesz w prosty sposób przekazać swoim klientom wiedzę z interesujących ich dziedzin. Wybrane realizacje z pewnością staną się również wizytówką Twojej firmy w internecie i zapisane z nich wideo wzbogaci profile Facebook, YouTube lub Twoją stronę.

Szkolenie i dawanie wartości Twojej grupie docelowej na pewno przyniesie efekt w postaci większej liczby konwersji oraz zaangażowanej społeczności klientów.

Chcesz stworzyć z nami Webinary i transmisje live?

Wypełnij krótki formularz i opisz swój projekt, a otrzymasz od nas na maila zaproszenie do bezpłatnej konsultacji, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy, jakie wideo naszym zdaniem sprawdzi się w Twojej firmie.

Zwiększ sprzedaż za pomocą transmisji na żywo.

Webinary i Transmisje live idealnie sprawdzą się w sklepach internetowych jako pokazywanie produktów klientom w czasie rzeczywistym lub w firmach usługowych jako szkolenia i webinary na żywo.

Użytkownicy internetu często szukają treści edukacyjnych, dlatego za pomocą transmisji na żywo, w prosty sposób zbudujesz skuteczny marketing Twojej firmy. Potrzebne będą tylko mikrofon, sprzęt do realizacji nagrania, dostęp do komputera oraz wcześniejsze przygotowanie prezentacji.

Buduj trwałe relacjez klientami

Regularnie organizowane Webinary i Transmisje live, mają swoich stałych uczestników. Skupiając w jednym miejscu odbiorców, których interesują te same tematy, będziesz inicjatorem dyskusji i tym samym zbudujesz więź emocjonalną z klientem. Podobnie podczas transmisji na żywo, każdy z uczestników na do dyspozycji czat, dzięki czemu będzie mógł w dowolnym momencie zadać Ci pytanie, a Ty jako prowadzący tę transmisję live, będziesz pewien, że Twój przekaz został zrozumiany.

Pamiętaj o redystrybucji treści z webinarów i transmisji

Każdy webinar, szkolenie czy transmisje na żywo będziesz mógł dowolnie podzielić na krótsze fragmenty, które potem będziesz mógł wykorzystać jako artykułu na blogu, jako wpis w medium, w mediach społecznościowych, reklamach promujących Twój biznes w internecie lub w jakikolwiek inny sposób, który będzie wsparciem dla marketingu całej firmy.

Całą strategię redystrybucji możemy przygotować razem z tobą.

To bardzo proste!

Zorganizowanie webinaru jest niezwykle proste. Wystarczy, że wybierzesz ciekawy temat i przygotujesz ciekawą prezentację, a uczestnicy zapiszą się za pomocą formularza kontaktowego, dzięki czemu na adres email otrzymają link do transmisji. My z kolei, zadbamy o wysoką jakość wideo oraz dźwięku podczas transmisji na żywo. Co więcej, każdą transmisję live możesz zapisać i wykorzystać nagranie w odpowiednim dla Ciebie momencie.

Nasze realizacje

Czyli dom produkcyjny w akcji

Jak przebiega proces współpracy Jak przebiega

Jak przebiega proces współpracy

Dołączyli do klanu

Stwórz z nami Webinary i Transmisje live

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze wideo dla Twojej firmy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.