Portfolio WebNinjas

Dziesiątki planów zdjęciowych, setki godzin w montażowni i realne korzyści dla naszych klientów. Przedstawiamy nasze najlepsze realizacje.

Nasze portfolio


Jakie filmy produkujemy?

FILM PRODUKTOWY

Film produktowy pozwala na zaprezentowanie klientowi Twoich usług oraz istotnych informacji o produkcie w bardzo atrakcyjny, oraz interesujący sposób. Dzięki tej formie, za pomocą nagrania lub animacji, jesteś w stanie przedstawić każdy detal produktu i opowiedzieć za pomocą obrazów, co wyróżnia Twój projekt.

REKLAMA VIDEO

Reklama wideo przyciąga uwagę klientów na wszystkich możliwych kanałach. Dzięki dynamice oraz nieoczywistej formie, reklamy wideo wyróżnią się na tle monotonnych zdjęć, oraz grafik wszechobecnych na mediach społecznościowych i w wynikach wyszukiwania Google, oraz innych przeglądarek.

FILM WIZERUNKOWY

Film wizerunkowy to audiowizualna wizytówka firmy. Wykorzystując profesjonalny film wizerunkowy, zbudujesz świadomości marki, a dzięki oryginalnej formie przekazu, zwrócisz uwagę partnerów biznesowych, zyskasz w oczach klientów oraz wyróżnisz się na tle konkurencji.

FILM EVENTOWY

Filmy są nie tylko wspomnieniem z targów lub imprezy, które zostało opublikowane w internecie, ale również są formą reklamy. Wysokiej klasy reportaż z wydarzenia może służyć jako materiał promocyjny dla kolejnych wydarzeń organizowanych przez firmę lub być wykorzystany przed dział HR do podkreślenia atrakcyjności firmy dla potencjalnych pracowników.

FILM KORPORACYJNY

Dzięki, filmowi korporacyjnemu będziesz miał możliwość przekazania wartości i celów, które przyświecają marce od chwili jej powstania. Film przedstawi wszystko, co czyni Waszą firmę wyjątkową oraz wyróżnia ją na tle innych. Dodając do filmu głos lektora, napisy i komentarze stworzysz narrację, która zapisze się w podświadomości potencjalnego klienta.

WEBINARY I TRANSMISJE

Za pomocą transmisji na żywo możesz w prosty sposób przekazać swoim klientom wiedzę z interesujących ich dziedzin. Wybrane realizacje z pewnością staną się również wizytówką Twojej firmy w internecie i zapisane z nich wideo wzbogaci profile Facebook, YouTube lub Twoją stronę.

Jak przebiega proces współpracy Jak przebiega

Jak przebiega proces współpracy

FAQ

Jak najbardziej! Wspieramy wielu z naszych klientów także w opracowywaniu strategii video, jednak pracujemy z wieloma firmami, które po prostu potrzebują sprawnej realizacji filmów spełniających ich potrzeby. Jeżeli wiesz już jakie dokładnie filmy chcesz stworzyć, wypełnij formularz na naszej stronie i opisz dokładnie swój projekt, a my skontaktujemy się z tobą w celu ustalenia szczegółów.

To zależy od kilku czynników, na przykład od tego ile filmów planujesz stworzyć, od długości i poziomu skomplikowania projektu, ale też od tego, jak szybko Ty i Twój zespół będziecie w stanie dostarczać informacje podczas planowania i produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja video może trwać od kilku tygodniu do kilku miesięcy. Bardzo często jesteśmy w stanie działać bardzo szybko i dowozić filmy w krótkim terminie, dlatego nie wahaj się zaproponować czasu, w jakim chciałbyś zrealizować projekt.

Mamy mobilne zespoły produkcyjne w każdym większym mieście w polsce dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wideo niezależnie od miasta, w którym się znajdujesz. Działamy również z firmami zagranicznymi.

Stwórz swój pierwszy film

Chcesz zacząć działania z video marketingiem?

Wypełnij krótki formularz i opisz swój projekt, a otrzymasz od nas na maila zaproszenie do rozmowy o video, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy jakie video naszym zdaniem sprawdzi się w Twojej firmie.